zawody gokartowe

Turnieje dla każdego

Spróbuj swoich sił w gokartowych zawodach. Dzięki zróżnicowanemu poziomowi zawodników każdy jest w stanie zawalczyć o zwycięstwo!

Niezależnie od poziomu

Masz już doświadczenie? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę? Spokojnie! Wpadnij na zawody i zmierz się w swojej kategorii czasowej.

Turnieje dla dzieci

Chcesz, aby Twoja pociecha zaczęła swoją przygodę z motoryzacją? Dzięki zawodom dla juniorów może zacząć startować z osobami w podobnym wieku i uczyć się zdrowej rywalizacji.

Turnieje dla dorosłych

Jako jeden z torów w Polsce, spełniamy wszystkie niezbędne warunki, aby organizować prestiżowy turniej gokartowy SWS dla kierowców indywidualnych – SPRINT CUP, JUNIOR CUP lub ligę BALTIC CUP. 

Turnieje dla amatorów

W celu dostarczenia usług na jak najwyższym poziomie pod względem jakości oraz optymalnego bezpieczeństwa podczas wyścigów gokartowych, stosujemy się do wytycznych zdefiniowanych przez Regulamin SWS. Dzięki temu możemy zapewnić Wam nie tylko świetną zabawę i rywalizację, ale także bezpieczeństwo.

Turnieje dla dzieci

Dzięki udziałowi w zawodach gokartowych Twoje dziecko od najmłodszych lat pozna duch zdrowej rywalizacji. Niesamowite doznania z toru będą z nim żyły przez długie tygodnie! Regularny udział w zawodach sprawi, że postęp będzie widoczny gołym okiem.

Kalendarz turniejów

X

There is no Event