Team Building.

Integracja na torze gokartowym KartCenter

KartCenter to idealne miejsce na integrację pracowników. Stosowane u nas elementy Team Building doskonale sprawdzają się jako sposób na poprawienie morale w firmie, ulepszanie komunikacji w zespole i rozwijanie pozytywnej współpracy.

Oferujemy różnorodne pakiety wyścigowe i imprezy kartingowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. W tym wyścigi Mini Grand Prix i pakiety niestandardowe z podziałem na zespoły rywalizujące względem siebie. Nasze imprezy firmowe z gokartami mają na celu zachęcenie do przyjaznego konkurowania względem siebie oraz naukę koleżeństwa i współpracy w drużynie. Ścigając się gokartami z prędkością około 50 km/h, Twoi pracownicy będą mogli doświadczyć niezapomnianych emocji i poczują dopływ adrenaliny!

Wzmocnij swój zespół podczas imprezy integracyjnej w KartCenter.

W wybranych lokalizacjach oferujemy przestrzeń konferencyjno-bankietową oraz indywidualnie dobrany catering.  Jesteśmy przygotowani do obsługi małych firm jak i korporacji, które pragną dodać pozytywne emocje do kolejnego spotkania dla swoich pracowników. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozrywkach integracyjnych lub chcesz zaplanować imprezę skontaktuj się z nami już dziś!

KartCenter to emocjonujące – imprezy Gdańsk, imprezy Sopot.