Pomysły na Dzień Dziecka w Trójmieście

Dzień Dziecka to okazja, by dać swoim dzieciom niezapomniane przeżycie i dowiedzieć się czegoś nowego. Zastanawiasz się w jaki sposób możesz spędzić Dzień Dziecka w Trójmieście? Chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy? W tym wpisie znajdziesz idealny plan na 1 czerwca!

Zapewnij swojemu dziecku dzień pełen wrażeń!

  1. Spacer po plaży to idealny początek dnia. Weź ze sobą koc, zabawki do piasku, piłki, a może nawet kostiumy kąpielowe. Zbudujcie razem zamek z piasku z wielką fortecą. Pozwól swojemu dziecku wykazać się kreatywnością. Może konkurs na najlepszą babkę z piasku? Czemu nie! Ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia.
  2. Odwiedźcie razem muzeum, żeby dowiedzieć się czegoś nowego. Muzeum Morskie, Muzeum Archeologiczne, Muzeum II Wojny Światowej czy Centrum Nauki Experyment. To tylko nieliczne z muzeów jakie możecie wspólnie zwiedzić w ten specjalny dzień.
  3. Odkryjcie co nowego grają w kinie. Bajka, film dokumentalny czy komedia. Co chwilę pojawiają się premiery. Zobacz co nowego grają u Ciebie!
  4. Wyprawa rowerowa to idealny pomysł na spędzenie razem pięknego dnia. Trójmiasto jest pełne ścieżek rowerowych, które idealnie nadają się do przejażdżki w rodzinnym gronie. Zaprojektuj trasę, która prowadzi przez najbardziej interesujące miejsca. Smaczna restauracja nad morzem to idealne miejsce na zjedzenie ryby w pięknych okolicznościach przyrody.
  5. Po intensywnym dniu spróbujcie czegoś nowego. Może jazda gokartem? Tor KartCenter w Gdańsku jako tor halowy idealnie sprawdzi się, gdy pogoda nie będzie rozpieszczać. W piękny i słoneczny dzień przyjdźcie całą rodziną do KartCenter w Sopocie na tor zewnętrzny. Gokarty to rozrywka dla całej rodziny!

Niech 1.06 będzie wyjątkowy!