Imprezy firmowe

 

Imprezy firmowe.

KartCenter to doskonałe miejsce na udane imprezy firmowe. Jeśli planujesz przyjęcie dla pracowników, będziesz pod wrażeniem tego, co ​​mamy do zaoferowania!

Na naszych obiektach posiadamy przestronne sale na wynajem z WIFI i dużymi ekranami. Zapewniamy idealne warunki do wyświetlania prezentacji i przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń. W naszej ofercie jest możliwość zamówienia indywidualnie dobranego kateringu w zależności od preferencji i okoliczności eventu.

Co naprawdę nas wyróżnia to możliwość organizacji emocjonujących wyścigów wśród współpracowników. Ściganie się z prędkością około 50 km/h w naszych zaawansowanych technologicznie gokartach Sodi jest niezapomnianym przeżyciem! To idealne rozwiązanie na atrakcyjne imprezy firmowe i ćwiczenia integracyjne dla pracowników. Atmosfera, która panuje podczas przyjaznego współzawodnictwa wpływa korzystnie na komunikację, rozwija umiejętności współdziałania w grupie, buduje koleżeńskie relacje i podnosi morale.  Przynosi to wymierne korzyści przy budowaniu pozytywnych relacji w miejscu pracy.

Jeśli szukasz sposobu na dodanie pozytywnych emocji do kolejnej imprezy firmowej, to możemy Cię zapewnić, że nasze turnieje z gokartami, to coś czego oczekujesz! Firmowe wydarzenie zorganizowane w KartCenter jest tym, o którym twoi pracownicy będą rozmawiać przez długi, długi czas i nie zdziw się, jeśli będą chcieli do nas wrócić!

Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą na każdym etapie planowania i przebiegu imprezy. Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem ekscytującej imprezy dla Twojej firmy KartCenter to odpowiedni wybór.

 

Jazda na gokartach – impreza firmowa z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy dla wszystkich uczestników.