Grupy i firmy Sopot

Imprezy grupowe

Zwykłe przejazdy na czas to dla Ciebie za mało? Zbierz ekipę Twoich znajomych i wpadajcie do nas sprawdzić kto z was jest najlepszym kierowcą! Zarezerwuj już teraz i udowodnij swojej ekipie co potrafisz!

Imprezy Grupowe

Każdy z naszych pakietów zawiera przejazd treningowy, kwalifikacyjny oraz wyścig z pozycji startowych ze startem na światła, rodem z Formuły 1! Będziecie w stanie sprawdzić u nas swoje wszystkie torowe umiejętności od jazdy na czas aż po manewry defensywne czy też ofensywne! A co najważniejsze całej sportowej rywalizacji towarzyszy dobra zabawa!

CO ZABRAĆ?

Pamiętaj, aby przyjść do nas w pełnym, płaskim obuwiu. Do jazdy będziesz potrzebował kominiarki. Jeśli masz swoją musi ona zakrywać część twarzy i włosy. Oczywiście kominiarkę mozna zakupić u nas na miejscu.

GDZIE?

Znajdujemy się przy ulicy 3 Maja 69c w Sopocie. Od strony torów SKM stacji „Sopot Wyścigi”.

DLA KOGO?

Dla grup zorganizowanych. Od poniedziałku do piątku ilość to minimum 6 osób, a w sobotę i niedzielę minimum 8 osób.

Spotkania firmowe

Szukasz ciekawej możliwości zintegrowania swojego zespołu? Zarezerwuj pakiet już teraz, bo nic tak nie łączy zespołu jak wspólna rywalizacji z dużą dawką adrenaliny!

Spotkania firmowe

Zintegrowany zespół pozwala zwiększyć produktywność i wydajność. Spotkania na naszych obiektach poprawią komunikację w zespole, lepiej zapoznają ze sobą ekipę oraz nutka rywalizacji doda emocji, którymi Twoi pracownicy będą żyć przez długie tygodnie…

Zestawy dla grup zorganizowanych*
(od poniedziałku do niedzieli dla grup liczących minimum 8 osób).