Dla firm

KartCenter to doskonałe miejsce na imprezy firmowe. Jeśli planujesz przyjęcie dla pracowników, będziesz pod wrażeniem tego, co ​​mamy do zaoferowania.

Większość naszych obiektów posiada sale na wynajem z WIFI i dużymi ekranami.  Można w nich przeprowadzić prezentację produktu lub szkolenie pracowników. Istnieje również możliwość zamówienia indywidualnie dobranego cateringu.

To co naprawdę wyróżnia nas, od innych miejsc organizujących imprezy dla firm, to możliwość organizacji emocjonujących wyścigów wśród współpracowników. Ściganie się z prędkością około 50 km/h w naszych zaawansowanych technologicznie gokartach Sodi jest emocjonującym i niezapomnianym przeżyciem, idealnym dla imprez firmowych i ćwiczeń integracyjnych.

Atmosfera, panująca podczas przyjaznej rywalizacji na torze ulepsza komunikację pomiędzy współpracownikami, buduje relacje koleżeństwa i podnosi morale. W KartCenter wierzymy, że spotkanie na torze gokartowym może znacznie podnieść motywację do pracy Twoich pracowników.

Jazda na gokartach – impreza firmowa z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy dla wszystkich.

Jeśli szukasz sposobu na dodanie pozytywnych emocji do kolejnej imprezy firmowej, to możemy Cię zapewnić, że nasze turnieje z gokartami, to coś czego oczekujesz! Firmowe wydarzenie zorganizowane w KartCenter jest tym, o którym twoi pracownicy będą rozmawiać przez długi, długi czas i nie zdziw się, jeśli będą chcieli do nas wrócić!

Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą na każdym etapie planowania i przebiegu imprezy.  Jeżeli jesteś zainteresowany zorganizowaniem imprezy dla Twojej firmy skontaktuj się z nami już dziś.

 KartCenter to emocjonujące – imprezy Gdańsk, imprezy Sopot, imprezy Gdańsk

 


Widget not in any sidebars